RO - Rumunská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
RO - Rumunská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Cariere

Prima pagină Cariere

KEY ACCOUNT MANAGER pentru regiunea Moldovei

Bioveta Romania SRL dorește să angajeze KEY ACCOUNT MANAGER în vederea identificării, monitorizării și dezvoltării activităților de afaceri ale societății în regiunea Moldovei.

Responsabilități:

  • comunicare cu clienții
  • maximizarea volumului de vânzări și a profitabilității
  • monitorizarea pieței
  • identificare de noi clienți și oportunități
  • optimizarea gamei de produse, furnizând soluții noi în anumite județe
  • subordonare față de conducerea societății
  • deplasări în teritoriu
  • participare la congrese, expoziții și cursuri de formare profesională

Candidatul ideal:

  • experiență de cel puțin 2 ani în marketing și/sau vânzare de produse de uz veterinar (vaccinuri, medicamente)
  • studii: diplomă în medicină veterinară
  • cunoștințe avansate privind sectorul sănătății animalelor și tendințele sale
  • abilități excelente de comunicare
  • independență
  • limba engleză - fluent
  • cunoștințe PC
  • permis de conducere

Ce oferim:

  • Poziție în cadrul unei companii producătoare de produse veterinare și farmaceutice în continuă creștere
  • Utilizare frecventă a limbii engleze
  • Gamă largă de beneficii (autoturism de serviciu, telefon, laptop, călătorii de afaceri în Republica Cehă etc.)

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să transmiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: info@bioveta.ro

Vă rugăm să intitulați e-mailul CV_numele dvs.