RO - Rumunská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
RO - Rumunská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Cariere

Prima pagină Cariere

MANAGER ZONAL pentru regiunea Transilvania

Bioveta Romania SRL dorește să angajeze MANAGER ZONAL în vederea dezvoltării activităților de afaceri ale societății în regiunea Transilvania.

Responsabilități:

  • comunicare cu clienții
  • maximizarea volumului de vânzări
  • monitorizarea pieței
  • identificare de noi clienți și oportunități
  • optimizarea gamei de produse, furnizând soluții noi in zona arondata
  • subordonare față de conducerea societății
  • deplasări în teritoriu
  • participare la congrese, expoziții, workshop și cursuri de formare profesională
  • pregătirea prezentărilor și cooperarea cu managerii de produs din Cehia
  • desfășurarea instruirii și prezentarea companiei în cooperare cu universitățile din tara
  • cooperare strânsă cu distribuitorii noștri din domeniu
  • aptitudini de vânzare

Candidatul ideal:

  • experiență în marketing și/sau vânzare de produse de uz veterinar (vaccinuri, medicamente)
  • studii: absolvent Facultate Medicina Veterinara
  • cunoștințe avansate privind sectorul sănătății animalelor și tendințele sale
  • abilități bune de comunicare
  • împărtășirea propriilor idei noi pentru creșterea companiei, deschiderea și sprijinul mărcii în marketing
  • o abordare pozitivă de a se deplasa în regiunea încredințată
  • independență
  • cunostinte de limba engleză
  • cunoștințe PC
  • permis de conducere tip B
  • Resedinta preferinta in Cluj-Napoca sau alte yone din Transilvania

Ce oferim:

  • Poziție în cadrul unei companii producătoare de produse veterinare și farmaceutice în continuă creștere
  • Salar atractiv
  • Gamă largă de beneficii - mașină de serviciu, telefon, laptop pentru uz privat
  • Călătorii de afaceri în Cehia conform situației Covid
  • 25 zile de vacanta
  • Creștere și formare profesională
  • Flexibilitatea muncii

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să transmiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: info@bioveta.ro

Vă rugăm să intitulați e-mailul CV_numele dvs.